• bim de satılan abaza peniri

  1.
  Tamam peynir üretiyorsun üstelik abaza peyniri ama kardeşim bari markayı öyle yapmasaydın. Neresinden tutsam elimde kalıyor.
  bim de satılan abaza peniri

  Edit: He biz bilmiyorduk zaten marka da yaraklı. Amk andırdığından yazıyoruz. Ulan kimleri yazar yapıyorlar. Nerde eski ulucular.
  4 -7 ... herkesin hayatina karisan adam
 • sözlük yazarlarının itirafları

  174618.
  Herkese maaşımı düşük söyluyorum. Kimse borç istemesin diye.
  13 ... herkesin hayatina karisan adam
 • pullandbear bershka hm giyen erkek

  4.
  Tırrekin bir level üstüdür.
  1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • ponçik ponçik entryler giren erkek yazar

  6.
  Bir ara bende karı kız düşürmek için öyle entry gireyim dedim. Hep erkek düştü aq.
  3 ... herkesin hayatina karisan adam
 • blade runner 2049

  28.
  filmi izlerken 2 kez uykum geldi. 2. kez uykum geldiğinde uyudum. kalktıktan sonra filme devam edeyim dedim. açtıktan 15 dakika sonra sıkıldım ve sikerler böyle filmi diyip kapattım. vasat.
  1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • kaplumbağayı ters çevirip kaçmak

  2.
  yakalayıp sikmesinden mi korkuyorsun. kaçmana anlam veremedim.
  9 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • yazarların en çok sevdiği sütlü tatlılar

  32.
  yazarların en çok sevdiği sütlü tatlılar
  -1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • space soldiers

  24.
  An itibariyle cloud9 un eline veren türk cs go takımı.
  -1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • balık yemek

  28.
  norveç somonu veya lüfer der ve susarım.
  1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • suriyelilerin devlet hastanelerinde olay çıkarması

  1.
  2 gün önce yüksek ateş ve sürekli kusmuk çıkarmamdan ötürü acile gitmiştim. efendi gibi sarı numara alıp, beklemeye başladım. zaten acilde 3 tip hasta oluyor. birincisi kırmızı vaka direk bekletmeden alınan hastalar, ikincisi sarı vaka aciliyeti var ama kırmızıdan sonra gelir. üçüncüsü ise yeşil olanlar. bu ibneler gazı olsa soluğu acilde alanlardır. neyse konuyu saptırmadan olayı anlatayım. o gece almışım sıramı bekliyorum önümde 2 kişi var. 115 benim, sıra 113. numarada. bir tane suriyeli biri geldi yarım yamalak türkçe konuşabiliyor. ayağına inşaatta çivi batmış. öncelikle iş kazası diye kaydettirmiş. sonradan muhtemelen işvereniyle konuşunca işvereni buna bir şeyler demiş olacak ki yazdırdığı iş kazası raporunu düzelttirmek istiyor. buraya kadar benim duyduklarımdı. sonra bu amk suriyelisini doktorun yanına yönlendirdiler. doktor da düzeltme ile alakalı bunun sevmediği bir şey demiş olacak ki; birden küplere bindi ve herkese bağırmaya başladı.
  ''madem düzeltemiyorsunuz neden böyle yazdınız''
  danışmadaki memur, o ibnenin ilk geldiğinde iş kazası oldu diyerekten doktordan randevu istediğini söyledi bu arada. yani bildiğiniz dönekliğinin cezasını benim memurumu, benim doktorumu azarlayarak sindirmeye çalışıyor. o sırada hemen beyaz kod verildi. polisler güvenlik görevlileri falan birkaç hasta yakını girdi araya bu ayağına siktiğimin suriyelisini dışarı çıkarttılar. raporu da iş kazası diye verdiler. sikik artık ne yapıyorsa yapsın. onun yüzünden 45 dakika daha fazla bekledim orada.
  1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • 15 ocak 2018 aseksüel olmaya karar vermem

  3.
  En son kimle seviştiyse artık, yazık.
  1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • hiçbir şey olamayanların seçtiği meslekler

  2.
  Bankacı. Atanamayan öğretmeni, iş bulamayan mühendisi, işletme mezunu olup ee şimdi ne yapacağım amk diyeni falan ne ararsan var.
  3 -2 ... herkesin hayatina karisan adam
 • köylü ve çomar dediğiniz insanlar

  4.
  Hala köylü ve çomar. Siktir git kurtuluş savaşını kazanmış. Simdinin köylüsüyle o zamanın köylüsü bir mi lan. Şimdinin köylüsü 1 paket makarnaya oyunu satıyor. Niye suç onun mu ? Deģil olum. Önce makarnaya muhtaç ettiler köylüyü sonra oyunu aldılar makarnaya.
  3 -3 ... herkesin hayatina karisan adam
 • denize kıyısı olan şehire kanal açmak

  4.
  +Bakın size Kanal açıyoruzzz!!!
  - hüloooooa yaşasın akape
  + kanal etrafındaki arazilere sizden alacağız. Parasını ödeyeceğiz merak etmeyinnn!
  - hülooğ yaşa başkanım.
  + o kanalın etrafa lüks villa yapıp yandaşlara peşkeş cekecegız size verdiğimiz para ne ki amkkk.
  - götümüzü de sikin başkanım feda olsun sizeeee.
  5 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • asgari ücretle sevgili yapmak

  1.
  2018 itibariyle olan 1603 tl lik asgari ücretle sevgili edinme eylemidir. Kafayı sıyırmaktır. Olum bu kız senle en az haftada 3 kez dışarı çıkmak ister. Bugün istanbul da sinemalar 24 tl den başlıyor. Bunun yanında mısır ister 35 tl. Ee sinemaya gidip gelmeyeceksiniz en kötü bir fastfood yemek 35 tl tutcak. Etti mi sana 118 tl. Durrr daha haftanın ilk gününü hesapladık. Sonra diğer günde gezeceksiniz. Kafeye oturcaksınız, alkol varsa sıçtın zaten en az 90 tl yoksa 60 tl. Diyelim ki 3. Göŕüşme bu kızın arkadaşı da olcak belki ee erkeklik var ya ödeyeceksin kardeşim kankasının hesabını o günde 100 tl çıksın. Şimdiye kadar 1 haftalık 3 gün buluşmada 308 tl tuttu. Ama sana yol hesaplamadık ki hadi kızın kendi kartı olsun. Bakın toplu taşıma diyorum. Git gel 10 tl en az. Haftalık sabit gider olarak 318 tl yazalım. Bu ayda 1272 tl yapar. Ee bu kıza sen çicek alacaksin, yeri gelecek hediye alacaksın. Küçük jestler yapacaksın. Rıfat hadi şuraya tatile gidelim diyecek. Bunları hesaplamadık daha. Ulan rıfat sigaran yok mu senin? Yoksa başlayacaksin amk paran yetmiyor. Kendine kıyafet almayacak mısın? Eve giderken bir iki poşet bir şey almayacak mısın? Olumm sen evlenmeyecek misin para niye biriktirmiyorsun kenara nasil para atacaksin? Ah rıfat ahh!

  Durum buyken asgari ucretle birak ev geçindirmeyi kız arkadaş bile yapamazsın amk.
  1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • at bile süremeyen başkomutan

  2.
  at bile süremeyen başkomutan
  Gazoz olma efsane ol.
  2 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • sözlük erkeklerinin fotoğrafları

  6131.
  sözlük erkeklerinin fotoğrafları

  niyeyse aklıma bu geldi enteresan.
  5 ... herkesin hayatina karisan adam
 • neden et ithal ediyoruz

  31.
  samanın fiyatı son 5 yılda %700 arttı. kilosu 15 kuruş iken 2016 yılında 1 liraya vardı. aynı yıl içinde samanı ithal almaya başladık. bu sebepten dolayı fiyatları düştü ama istenilen düzeyde değil sanırım şu sıralar 40 kuruş falan. hayvancılıkla uğraşanlar hala zararda.
  ... herkesin hayatina karisan adam
 • laiklik hakkında yalanlar ve yobaz gerçekleri

  1.
  türkiye'de halk arasında dolaşan laik hurafeleri ile yobaz gerçeklerinin karşılaştırılmasıdır.

  en başta gelen konu namaz kılana saygı yok. ulan yarak kim sana namaz kılmana bir şey dedi. izmir'i öne sürdünüz var mı böyle bir şey diye 20 tane sosyal deney çekildi gene göt oldunuz. haaa ama oruç dayağı her sene var. üstelik haberle kanıtlanıyor hepsi. neden mi çünkü siz yobazsınız. sizden olmayanı döv bu mu doğru olan.

  sonraki konu laikler ahlaksız olur önüne gelenle yatar kalkar. böyle sikimsonik bir yalan görmedim. ulan yatan kızın laiklikle ne alakası var. kızın içinde varsa isterse kafasında türban olsun onun içinde varsa gene yapar. ha zaten yapanları da var ama neyse konumuzu saptırmayalım. kaldı ki ahlaksızlık sadece seksle mi sınırlı ? değil. ahlaksızlık aldığın eğitimle alakalıdır. senin yaşlına ve diğer insanlara saygın yok ise, senin küçüğüne sevgin yok ise, insandan başka canlının senin gözünde değeri yoksa, sokağı kirletip evini temiz tutuyorsan sokayım öyle ahlak anlayışına. bunların hepsi ahlak ile alakalı. haa doğru ya size şöyle öğretildi.

  ahlak=seks=yatakta olur demek ki ahlak yatak alanıyla sınırlıdır. dışarıda yaptıklarımız ? goy götüne. aa ne güzel ahlaklıyım.

  adam cumaları kaçırmaz. cumartesi günü de zina yapmadan duramaz. sorsalar müslüman ahlaklı dindar. ve bu adamlar gider laik düşünceye saldırır. niye çünkü o cumaya gidiyor. ama cumartesi ? la sikerim dur cumaya gidiyor. karıştırma onu.

  neyse ya anlatıyorum ama sizde anlayacak kafa yok amk. siz gene aynen devam. belki çocuklarınız daha zeki olur.
  1 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
 • izmirde camiye giderken tırmıkla saldıran chpliler

  1.
  izmirde camiye giderken tırmıkla saldıran chpliler
  6 -2 ... herkesin hayatina karisan adam
 • yeni şeyler getiriyorum